DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   IT događaji (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   NiiT biZbuZZ: Najveci IT dogadjaj juzno od Save i Dunava, po drugi put (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=2803)

Goran Cirkovic 28. 08. 2007. 01:56

Jell ima nešto organizovano iz BGa, pa da pravimo lom u autobusu kao na ekskurziji...

Eniac 28. 08. 2007. 11:15

Dogovoricemo se ima jos vremena obicno ide neko kolima pa delimo gorivo, ako ne bude ne gine nam ekskurzija

Miloje Sekulic 29. 08. 2007. 10:48

ako se dvoumite da li da dodjete u Nis kliknite ovde

conica 29. 08. 2007. 11:54

kako stvari stoje, izgleda da cu ove godine imati vremena i ja da dodjem..JUPIIII
(nije da je sad to ne znam kako bitno, ali eto da podelim svoju rados' :))

oksite 31. 08. 2007. 13:01

Da li se i koliko placa kotizacija, koje su cene smestaja i koji su rokovi za kotizaciju, hotel etc.?

Eniac 31. 08. 2007. 14:48

Ne placa se kotizacija jos uvek, bice prijava na sajtu i ona je besplatna. Smestaj je kako se snadjemo, moguce je smestiti se u hotelu u kome je i sam seminar, ili u privatnim smestajima kojih ima puno u Niskoj Banji i prilicno su povoljni. Opet, dogovaracemo se ovde za smestaj pa da unapred ugovorimo nesto da se nista ne bismo seljakali na dan seminara

LiquidBrain 31. 08. 2007. 14:52

Ako budem uspeo da umem par slobodnih dana, eto mene na seminaru :) Meni je konkretno najveci problem to sto je za vreme radnih dana... :(

Aleksandar.Ilic 10. 09. 2007. 00:51

Pocela je prijava na „biZbuZZ – Internet marketing“. To mozete uraditi na adresi http://bizbuzz.itseminar.org/sr/registracija.html .

Informacije o kotizaciji:
* Kotizacija iznosi 2.000,00 dinara
* Firme koje uplaćuju više od jedne kotizacije dobijaju popust od 25%
* Kotizacija za studente iznosi 1.000,00 dinara. Za grupe studenata 500,00 dinara po studentu


Konferencija ce biti održana u Niškoj Banji u periodu od 24-26. oktobra tekuće godine, u prostorijama hotela „Radon“.

Sve informacije o smestaju mozete dobiti na adresi http://bizbuzz.itseminar.org/sr/cust...3/Smestaj.html

noviKorisnik 10. 09. 2007. 12:35

Šta znači "grupa studenata"? Da li su dva studenta grupa? :-)

Aleksandar.Ilic 10. 09. 2007. 12:41

Minimum 5 studenata. Ti bi da se prijavis kao student :D ?

Peca 11. 09. 2007. 20:28

da potvrdim dolazak...
banja je ionako 1km od moje kuce :)
99% dolazim.

p.s. ako vas zanimaju restorani/kafanice u banji, napisacu gde ima lepih mesta.

Aleksandar.Ilic 11. 09. 2007. 23:35

Hehe, Milosh (pcigre) je rekao da ce te on dovuce na konferenciju ako ne budes teo da dodjes :D

any way, samo se prijavi tamo na sajt :) Svako jutro gledam listu prijavljenih i radujem se sto samo raste i raste :D


Nego, da li sam rekao da 2-3 sprata ispod amfiteatra imate supermoderni spa centar, za veoma male pare (bio sam tamo). Ima djakuzi , cokoladne masaze, finska sauna, masazerke, rostilj, tople stolice, i rostilj. Imaju domacina centra, svako ima maximalnu privatnost, ako dodjete sami, sami ste u djakuziju, i sl :)

(neki predavaci su rekli da ako hocu da pricaju, moze samo sa direktnim prenosom iz djakuzija :( )

pcigre 11. 09. 2007. 23:41

@alexandar: eto vidis da nemas razloga za brigu, spontano cemo doci svi, smao nas malo mrzi da popunjavamo formulare, no i to se da resiti.

Eniac 12. 09. 2007. 00:31

hehe lako je vama, vi bajsom na konferenciju. Ostali, jel neko planira da trazi smestaj ili je previse rano da se o tome razmislja?

pcigre 12. 09. 2007. 01:26

Citat:

Originalno napisao Eniac (Napišite 42233)
hehe lako je vama, vi bajsom na konferenciju. Ostali, jel neko planira da trazi smestaj ili je previse rano da se o tome razmislja?

Grdno se varas. Bajsom to nije nimalo lak zadatak, narocito za ljude iz struke :1086:

Peca 12. 09. 2007. 02:26

Citat:

Originalno napisao Aleksandar.Ilic (Napišite 42221)
Hehe, Milosh (pcigre) je rekao da ce te on dovuce na konferenciju ako ne budes teo da dodjes :D

da iskoristim priliku onda da se izvinim za proslu godinu :)

nisam dosao iz prostog razloga sto nisam imao s kim.
otac je morao da ode na sluzbeni put bas tih dana, a nisam mogao da nadjem drugo drustvo pa da dodjem.
inace, da objasnim... nisam mnogo pokretljiv [cerebralna paraliza], hodam sa štakama, tako da ne bih mogao sam da dodjem nikako.

nadam se da se ovog puta to nece deseti, a i ako se desi, gledacu na vreme da obezbedim rezervnog pratioca :D
milos je backup, a znam i jos jednog milosa, iz mog odeljenja iz srednje, koji verovatno i ove godine dolazi [studira ETF].
a verovatno dolazi i Jovana sa mycity-ja [nick: neprilagodjena], pa ce tamo biti ceo jedan mali mycity tabor ;)

Lightman 13. 09. 2007. 16:24

Mene zanima ova privilegija za studente (napokon da imam neke vajde od studiranja :) ).

1. Da li svi studenti u grupi moraju da budu sa istog fakulteta?
2. Kako se dokazuje da je neko student (moramo da na nosimo index u prednjem dzepu kosulje :) )?

Inace, Hvala Aleksandu Ilicu na e-mail pozivnici! :)

Eniac 13. 09. 2007. 17:40

ne moraju da budu sa istog faxa, a ovo drugo dokazujes bilo kojim dokumentom koji pokazuje da si student (index, markica, kartica za menzu, etc kartica i sl) bar po mom misljenju

Aleksandar.Ilic 13. 09. 2007. 18:38

Npr, posaljes na mail skenirane kopije prve stranice indexa od svih clanova grupe, i to je to. I kao sto rece eniac, ne morate da budete sa istog faxa

gastonr 13. 09. 2007. 23:48

Ja se prijavio, uplatio, dobio popus' 25%, šta mi više u životu treba :) još samo da nađem smeštaj :)

Kakav je ovaj hotel u kojem se odrzava skup? Radon? Ima li nekih preporuka za smeštaj? Da li je bolje u Nišu ili Niškoj banji? Koliko u stvari ima od Niša do Niške banje? Nikad nisam bio u Niškoj banji, pa zato pitam?

p.s. proradio quick replay, jeeeee! :)

Peca 13. 09. 2007. 23:54

10 km od Nisa do Niske banje.

mislim da je bolje uzeti hotel u Nisu, nisam siguran kakvi su hoteli u banji.
hotel Srbiju zaobici, mozda je jedino Hotel Ozren OK.

Inace, Radon je zdravstveni objekat i stacionar, ali mislim da mogu i tu sobe da se uzmu.

p.s. uraaaaaa za quick reply :)

Eniac 14. 09. 2007. 00:13

ja cu verovatno ici u privatni smestaj, mislim da je zaista nebitno kakav ti je smestaj kad ces tamo samo da spavas.

Off Topic: A sto se qr tice radi vec neko vreme, hteo sam za okupljanje da predlozim da ponesemo parolo we want quick reply i slucajno probao kad vidim radi... i obrisao poruku :D nego sad ne mogu bas da se naviknem na isti :D

Aleksandar.Ilic 14. 09. 2007. 01:07

najjeftiniji hotel u Nisu kosta 4000 dinara noc. Cene su od 50-80e za nocenje u Nishu. Najskuplja soba u Banji, je predsednicki (titov) apartmant u Radonu, koji kosta oko 5000 dinara ako se dobro secam.

pcigre 14. 09. 2007. 01:27

Privatni smestaj u Niskoj Banji vam je najbolje resenje. Nis-Niska banja = 40din + 15min busom = 10ak km za 10 min autom = 25 min verglanja bicikle.

dinke 14. 09. 2007. 14:33

A da neko malo sredi onu formu za registraciju ...
 
Prijavio sam se ... ali je malo falilo da odustanem jer ...

Tri puta sam popunjavao prijave za sebe i kolege ... jer svaki put kad submitujem formu, ako captcha kod nije validan on sve lepo obrise i sve jovo nanovo ... sredite to inace ... ljudi nece biti stpljivi poput mene.

Sto se smestaja tice, vidim da vecina ovih hotele ima *** ... tako da definitivno ocekujem neku preporuku, ovako iz daljine tesko je odluciti sta je najbolje :)

Peca 15. 09. 2007. 02:34

u hotelu Ozren [3 zvezdice] nocenje sa doruckom je 2300 din.
to je hotel u samoj Banji.
polupansilon za 3 dana je 2000 din.

evo cenovnika svih hotela Srbije Turist
http://www.srbijaturist.com/htmln/cenovnik.html

Aleksandar.Ilic 27. 09. 2007. 16:36

http://bizbuzz.itseminar.org/sr/cust...vanja2007.html

Predavanja (2007)

1. Berislav Lopac, Cromotion- Razvoj startup tržišta u regiji
3. Dragan Varagić, P2 Internet
4. Gorana Tomanović
5. Igor Marinović, Manufaktura - Relevantnost direktnog marketinga i geografski informacioni sistemi
6. Istok Pavlović - Copywriting u brendiranju web aplikacija
7. Ivan Minić, Burek
8. Jan Jilek, Xclaim - Kontekstualno oglasavanje
9. Jelena Misita, 21dan - Srbija pod virtuelnom šljivom - Internet kao kanal komunikacije ka ciljnim javnostima
10. Marek Vidovič, E-target - Ciljanost na Internetu
11. Marko Bijelić, BiznisBlog - Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
12. Microsoft - Microsoft Dynamics
13. Mile Kostić, Veza - Inovacije i Internet
14. Miloje Sekulić, McCann Erickson
15. Miroslav Šutić
16. Nebojsa Djurić, E-trgovina - Srbija - sistemi naplate na internetu
17. Nikola Denić, Haragei
18. Nikola Marković, DIS - Razvoj e-poslovanja
19. Rade Tričković, HTTP Pool - Internet oglašavanje - stanje u zemlji - svetski trendovi (posećenost, modeli oglašavanja, način zakupa, terminologija) - budućnost... Veliki klijenti - kako ih privući
20. Sloba Markovic, RNIDS - Početak registracije .rs domena i gašenje registra .yu domena
21. Srđan Košutić, Ellecta - Komercijalni aspekt društvenih mreža
22. Stefan Salom, Infostud - Otvaranje
23. Steva Majstorović, Majlab - Kvalitet korporativnog Internet prisustva
24. Tomislav Kovač, Futuria - Kako prodavati turizam na Internetu?
25. Vanja Bertalan, Web.burza - Veliki brat - Hrvatska
26. Vladan Zirojević, Donesi.com - Studija slučaja Donesi.com
27. Vladimir Živaljević, Pakom
28. Zvonko Sošević, Linkmedia - Profitabilnost internet prezentacija u Srbiji

dinke 27. 09. 2007. 18:00

Kada ce biti objavljena tacna satnica po danima?

Aleksandar.Ilic 27. 09. 2007. 19:01

kad mi svi predavaci daju naziv teme :(

p.s. Nixa :P

Miloje Sekulic 11. 10. 2007. 10:37

nece ovo na dobro izaci
 
tri piva su sponzori
:)

LiquidBrain 11. 10. 2007. 11:01

Iskusno, nema sta ;)

pcigre 11. 10. 2007. 11:04

Citat:

Originalno napisao Miloje Sekulic (Napišite 44195)
tri piva su sponzori
:)

omg, moraću da počnem da pijem... verovatno će se takmičiti ko će veću cisternu da doveze :P

Eniac 11. 10. 2007. 14:10

heh to su sve inBev (Apatinsku i Niksicku pivaru su oni kupili) brendovi. Oni drze i Stella Artois, Staropramen i jos par poznatih marki piva

LiquidBrain 11. 10. 2007. 15:25

Citat:

Originalno napisao Eniac (Napišite 44209)
heh to su sve inBev (Apatinsku i Niksicku pivaru su oni kupili) brendovi. Oni drze i Stella Artois, Staropramen i jos par poznatih marki piva


Kako god, bice nikshickog piva :):1094:

acca 11. 10. 2007. 19:12

U koliko sati je otvaranje i kada je zatvaranje? Da se organizujemo (hotel, prevoz, ...) :)

Aleksandar.Ilic 12. 10. 2007. 00:56

Objavljen je plan i raspored predavanja: http://bizbuzz.itseminar.org/sr/cust...anja-2007.html
Satnica ce biti objavljena tokom sutrasnjeg dana


Jedna napomena: Vec smo popunili veliki deo kapaciteta amfiteatra imamo dosta prijava. Tako da bih bih molio sve koji su zainteresovani da dodju da se prijave na sajtu na adresi: http://bizbuzz.itseminar.org/sr/registracija.html

Na zalost, nece biti omogucen ulazak bilo kome ko se nije registrovao zbog kontrole guzve i zbog evidencije i statistike :(
Hvala na razumevanju.

zark0vac 15. 10. 2007. 17:23

Ko dolazi iz Beograda i da nema nista protiv drustva? :)

torbica 16. 10. 2007. 01:47

Aleksandre, zameram ti sto naplacujes kotizaciju ako je bilo zamisljeno kao razmena znanja okupljanje a ne strucni seminar.

MorenoArdohain 16. 10. 2007. 02:15

Torbice, napravi sam svoj seminar pa nek bude free - videcemo koliko ce to trajati.

Eniac 16. 10. 2007. 02:27

cena seminara je smesna obzirom na to ko sve dolazi. Nazalost zivimo u drzavi gde je dobru volju jako tesko podrzati i gde desavanja ovog tipa ili moras da placas sam iz dzepa ili d ih ne organizujes. Stoga maksimalno podrzavam Aleksandra, 2000 dinara vecina nas zaradi za jedno popodne a kontakti, znanja i provod koji se tamo sticu se mere sa mnogo vecim ciframa. Na kraju krajeva, ko nece ne mora...


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 12:11.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.