Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 04. 2006.   #2
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao majstors
Kako sam i napomenuo u prezentaciji na Paliću... pojam identiteta je preširok. Na forumu pričamo o on-line identitetu, ali čak ni to nije dovoljno usko da bi se vodila "linearna" diskusija.
Postovanje Stevo, drago mi je da ste nas počastvovali svojim prisustvom pošto sam čuo da ne volite pisanje po forumima.

Nadam se da ste shvatili iz dosadašnje diskusije da je ovde više u pitanju brainstorming u vezi onoga što učesnike ovog foruma najviše interesuje, pre nego visoko-teoretska rasprava. Ja sam pokrenuo ovu temu zato što je, od onoga što sam čuo na Paliću, ovo bilo jedino o čemu sam razmišljao u kolima dok sam vozio nazad ka Beogradu jer mi je tema vrlo interesantna.

Osim toga, ovde su ljudi uglavnom developeri, ne treba očekivati previše "thinking" na taj način Developeri obično ostave "thinking" drugima, a oni sami vole da sednu i da naprave ono što je neko osmislio
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat