Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 01. 2007.   #126
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao mungos
Ja samo kažem da u ovakvom stanju tržišta nema smisla praviti Startup Show. Jer stanje je porazno i ne trebamo se samozavaravati.
OK, nisam insider, nemam potpunu sliku koji ti kao potencijalni organizator imas, prihvatam da je stanje porazno. Bas zato, nemojte dozvoliti da vas neko zloupotrebi.

Iako na ovom forumu ne poznajem nikoga od clanova, kao i na bilo kom drugom IT forumu, moram drugarski da vas pitam da li treba da budemo gori i od najgorih. Kurta i murta se udruzuje. Evidentno jos uvek nema potreba da stitimo nase interese kroz udruzenje(a), kao sto su na to manje-vise prisiljeni prodavci goriva ili menjacnice. Ali, ne moramo onda da izgledamo gore nego sto jesmo. Meni je supruga novinar, ali nisam blesav pa da mislim da ce novinar da bolje zna sport od sportiste, da bolje zna ekonomiju od guvernera (ovo vazi za normalne zemlje, kod nas moze da bude, ali ne mora obavezno da znaci), da bolje poznaje IT tehnologije od programera.

Znaci, budimo samokriticni, ali u svom domenu. Nemojte da nam drugi "objasnjavaju" kakvi smo.
oksite je offline   Odgovorite uz citat