Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 06. 2007.   #4
Goran Cirkovic
profesionalac
Professional
 
Avatar Goran Cirkovic
 
Datum učlanjenja: 16.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 223
Hvala: 0
6 "Hvala" u 5 poruka
Goran Cirkovic is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao zira Pogledajte poruku
1. Zasto "u obavezi ste da se ulogujete bar jedanput u toku 30 dana" i sta ako se ne uloguje?!

2. Vojna obaveza - da li ovo znaci da covjek ima obavezu ili da se rijesio te obaveze? Brak, deca...

3. Logo sa strelicom mi se ne dopada, zbunjuje, jer izgleda isto kao strelica mog misa.

4. Pretraga po kljucnim rijecima nedostaje.

5. Previse pitanja u startu pri pravljenju CV-a

6. Zasto ne dozvolite prijavljivanje u vise od jedne kategorije?
1. Zbog ažurnosti baze kadrova. Nelogovanje ne znači brisanje već samo deaktiviranje CV-a. 30 dana je dovoljno.

2. Kao što rekoh, ovo je na osnovu realnih situacija na razgovorima. Iako ulaze u privatnost kandidata, poslodavci gotovo uvek postavljaju upravo ova pitanja na kraju razgovora. Mene su to pitali na 90% razgovora.

3. Objavićemo konkurs za logo.

4. U sledećoj verziji, za sada mislimo da nema potrebe jer ukoliko tražite po kategoriji i gradovima, izlistaće se max 10 konkursa. Vas ne interesuje konkurs u Kruševcu već u BGu, npr.

5. To je 2 minuta, ako imate više žaba na stolu, progutajte prvo najveću CV kasnije možete izmeniti ili dopuniti...

6. Razmislićemo o ovome.

Revolucionarno - ok, nije sve ali ima potencijala. Nisam siguran da ostali servisi imaju automatsko apliciranje (servis aplicira umesto vas za vreme Vašeg odmora), generisanje PDF fajla CV-a i slanje istog, wap apliciranje i naprednu pretragu kandidata. Slažem se da pomak nije veliki, ali jeste bar malo.

Sam znam koliko sam vremena izgubio šaljući CV, i na kraju nisam bio siguran da li sam poslao na sve koje sam hteo... Iz ugla poslodavca, meni se lično desilo, da mi isti čovek aplicira 2-3 puta jer je oglas na sajtu bio mesec dana. Ovde se isključuje mogućnost apliciranja ukoliko ste već aplicirali a postoji i statistika apliciranja i slanja CV-a preko forme za slanje.
Goran Cirkovic je offline   Odgovorite uz citat