Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 12. 2009.   #89
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

@Nixa: Niko nije ni rekao da ti, Bluesman ili neko drugi zeli materijalnu korist vec samo da se poblize predstave neke stvari ali OK. Znam, projekat je na pocetku, ali kuca se gradi od temelja, ne moze kada se dodje do zavrsnih radova da se kaze da je temelj trebalo da bude bolje uradjen.

Sve u svemu ja sam i dalje za da dam doprinos projektu, mislim da su potrebne ovake crowdsourcing stvari ako mogu tako da kazem. Ja bih voleo i dalje se nadam da cu jednom okupiti ekipu i za moje non-profit projekte koje imam u planu a da ljudi nece docekati odmah da se tu zeli nesto zaraditi.

Da ne bude zabune - nije nikakav problem da novac zarade oni koji rade na nekom projektu od drustvenog znacaja. Bolje da zaradjuju svoju platu oni koji doprinosi da projekat bude uspesan i da od tog uspesnog projekta veliku dobrobit ima cela zemlja. Ako se ide po logici "ma svi cemo to raditi besplatno ko koliko moze" mislim da projekat nece biti onakav kako se zamislilo a onda i nece biti koristi za Srbiju, zar ne? Ako promovisemo hotele, firme i oni imaju od toga koristi zasto oni koji to sve prave ne bi imali koristi od toga i zasto ne bi deo novca i sredstava uplacivali u dobrotvorne svrhe?

Cinjenica je da je super baviti se necim za siru drustvenu zajednicu ali u kriznim vremenima ljudi nemaju dovoljno vremena ni za svoje poslove koji placaju racune pa kako da se ocekuje da ce svi dovoljno da se posvete drugim stvarima ako ne vide razlog. Neko moze da kaze nece da radi za pare nego za slavu (npr. studenti) i da projektu veliki doprinos i to je legitimno ali onda ce neko da kaze da se taj isti promovise preko projekta.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat