Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 12. 2009.   #90
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

@Bluesman: Gresis, big time. Da sam gledao monetizaciju kroz non profit projekte odavno bih je napravio, znas vec sa cim. A taj moj non-profit projekat do danasnjeg dana nema organizaciju iza sebe, ne oslanja se na donacije i slicno a znas i sam da sam vrlo lako mogao da uradim na taj nacin. Sad mogu da kazem da sam pogresio. Ne zbog razloga zbog kojih tih mislis vec zato da sam imao adekvatnu organizaciju (kao sto se zeli napraviti sa ovim projektom) mogao bi ucesnicima da dajem platu i da se mnooogo vise doprines onima kojima je pomoc potrebna. To i planiram da uradim. Kod mene sve uplate idu direktno onima kojima pomoc treba, nista preko neke organizacija jer bi u Srbiji to odmah bilo okarakterisano kao "tu neko zaradjuje veliku lovu". Medjutim svaki projekat mora da ima organizaciju da bi ispunio svoju misiju i viziju.

A svi koji me znaju znaju na koji nacin radim. Stvari da budu jasne od starta, zbog svih ucesnika. Ja nikog nisam prozvao da zeli da radi ovo zbog para a ti mene prozivas da je to moj interes. Ja sam zato i postavio moja pitanja, sigurno da mnogi clanovi imaju ista pitanja, ali nisu hteli da ih postave da im ti ne bi napisao slican odgovor. Ne mogu da zamislim sta bi tek napisao nekome koga ne poznajes.

Ja ne znam sta tebi nije jasno - ja sam bio spreman (i dalje sam spreman) da kada neko ukuca serbiaonline.com vidi ovaj projekat. Ja mogu da potpisem da domen ne bi prodavao (naravno sem u slucaju da projekat jednom apsolutno ne propadne pa da onda i nema vise poseta na njemu ili poseta kao sto ima sada). Da li to nije "doniranje" domena projektu ili treba neki Pera Peric da bude novi vlasnik domena? Ne razumem tvoju poentu da kada se ukuca serbiaonline.com vodi na karike.com "sto dovoljno govori". O cemu dovoljno govori?! Pa od toga ako imam do 100 poseta mesecno super, a nisam ni gledao. Glupo mi je da taj domen bude non-accesible kada se ukuca adresa.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 09. 12. 2009. u 20:26.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat