Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 02. 2010.   #243
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

@ STELLANOVA
Naravno da ce poslednju rec dati sud...inace ja nisam shvatio da ovde neko brani kolege i staje njihovu odbranu bez ograde. Ja sam ovde shvatio dve stvari:

1. Velika vecina forumasa ovde ali i na drugim forumima i medijima gde mogu komentarisati bombasticne naslove o hapsenju, je stala u odbranu ljudskog dostojanstva pogotovo sto mnogi ovu dvojicu i licno poznaju. Dakle, stali smo u odbranu njihove presumpcije nevinosti sve dotle dok sud pravosnazno ne odluci o tome.
Razvlacenje ovih ljudi po medijima kao najgorih kriminalaca, prevaranata...priznaces nema za cilj utvrdjivanje i kaznjavanje krivicnog dela, nego ubiranju poena na osnovu senzacionalizma a sve u "uzvisenom" cilju drzave da se obracuna sa vaskolikim mafijama pa i web mafijom u Srbiji.

2. Sto se esnafa tice...ne laje kera zbog sela, nego zbog sebe...dakle jako nam je vazno da vidimo gde smo svi mi koji se bavimo nekakvim internet poslovanjem u Srbiji, u zemlji gde je sve ili preregulisano ili uopste nije regulisano propisima i pravilima igre.
Da vidimo kako stojimo sa ostalim poslovima a pogotovo sa affiliate poslovima da sutra organi ne bi zakucali i na nasa vrata i ponudili tumacenja zakona koji nas mogu poslati na robiju.

I na kraju...ja u tvom stavu ne vidim trolovanje, bez obzira sto odudaras od mainstreama, imas pravo da zastupas suprotno misljenje da ne kazem budes tuzioc u ovom syber predmetu.
Da nema suprotstavljenih stavova, tesko bi dosli do istine.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat
3 članova zahvaljuje 3banchi za poruku: