Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 03. 2006.   #21
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Citat:
STELLANOVA:
Heheh...pa biznis plan je 90% posla samo sto se njegovoj vaznosti smeju oni koji njegovu svrhu neshvataju.
To ti je ko kada hoces da gradis kucu, u glavi imas kako izgleda i onda kazes za projekat da je to nesto sto je skroz nepotrebno. LOL
Super, ajde ti ovdje postavi svoje profitabilne poslove koje si ti napravio gdje je 90% posla bio tvoj početni biznis plan i evo ja ću javno da se izvinim na mojoj gornjoj neistini i okupam se go u Terazijskoj česmi prvom prilikom kad posjetim Bgd

Ovako nemoj da prosipaš nešto što si čuo na faxu ili na nekom NVO workshopu...

Citat:
Biznis planove neprave Paja ili Saja nego strucnjaci koji u njega implementiraju svoje znanje i obavestenost u ekonomsko trzisnim tokovima. Takodje biznis planovi sadrze i istrazivanje trzista koja su veoma merodavna jer da nisu agencije za istrazivanje istog ne bi ni postojale.
Fino rečeno. Ko ima veće znanje, ko je više obavješten o stanju na tržištu i ekonomskim tržišnim tokovima nego ljudi sa foruma ovakvog tipa? Kako meni da uradi neko analizu tržišta blogova na ovim prostorima, ko u stvari nije uopšte čuo do sada za blog, a bavi se ICT sektorom?? Ne pričam napamet, nego o konkretnom slučaju od juče.
mungos je offline   Odgovorite uz citat