Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 03. 2006.   #22
STELLANOVA
expert
Master
 
Avatar STELLANOVA
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: EU
Poruke: 609
Hvala: 47
51 "Hvala" u 37 poruka
STELLANOVA će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za STELLANOVA Pošaljite poruku preko AIM za STELLANOVA Pošaljite poruku preko MSN za STELLANOVA
Default

Citat:
Super, ajde ti ovdje postavi svoje profitabilne poslove koje si ti napravio gdje je 90% posla bio tvoj početni biznis plan i evo ja ću javno da se izvinim na mojoj gornjoj neistini i okupam se go u Terazijskoj česmi prvom prilikom kad posjetim Bgd

Ovako nemoj da prosipaš nešto što si čuo na faxu ili na nekom NVO workshopu...
OK. Ajde da lepo stavimo na gomilu cinjenice. Ti kazes da biznis plan nije bitan a nijedan argument nisi naveo. To sto ti fakultete smatras za nesto sto nije adekvatan izvor informacija je tvoje licno misljenje sa kojim ces jako lepo napredovati.
Pominjanje da je 90% posla dobar biznis plan je bilo cisto metaforicki tj. figurativno receno. Jednostavno izgleda da ti si kod sebe stvorio neku vrstu otpora prema biznis planovima, ne znam na osnovu cega ali jednostavno takav otpor je jednak otporu neke bake koja govori da je kompjuter radioaktivan.
Uopste nije potreno da ja iznosim svoje radove jer mislim da u svetu postoji dosta case study-a koji govore o tome sto ja pricam. Google is your friend.

A za kupanje...los pokusaj sarkazma.


Citat:
Fino rečeno. Ko ima veće znanje, ko je više obavješten o stanju na tržištu i ekonomskim tržišnim tokovima nego ljudi sa foruma ovakvog tipa?
Recimo ljudi koji nikada nisu ni culi za forum ovog tipa.
A sad ozbiljno, zaista me zapanjuje ponekad toliko prisustvo egoizma i busanja u grudi. Da sta zamisljas da su ovi ljudi ovde? Ok, ima dosta profesionalaca i ljudi koji zaista rade dobro svoj posao u ovoj zemlji. E sad u ovu konstataciju ubaci stepen razvoja interneta i tehnologija na ovim prostorima i dobices jako zanimljiv rezultat strucnosti.

Citat:
Kako meni da uradi neko analizu tržišta blogova na ovim prostorima, ko u stvari nije uopšte čuo do sada za blog, a bavi se ICT sektorom?? Ne pričam napamet, nego o konkretnom slučaju od juče.
Los si izbor napravio. Istrazivanje trzista nije neki home made poslic koji ce da radi 5-6 ljudi u kuci jednog od vlasnika. Obrati se pravim ljudima za to i siguran sam da ces dobiti sve sto te interesuje, naravno moraces da platis.
STELLANOVA je offline   Odgovorite uz citat