Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 03. 2006.   #29
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ako ne umes da pises, i ako te svi shvataju onako kako nisi mislio, onda idi pa pisi neke glupave popodnevne TV serije. Jedino sto je strasno je tvoj ton i tvoja prica koja nema veze:

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA
Heheh...pa biznis plan je 90% posla samo sto se njegovoj vaznosti smeju oni koji njegovu svrhu neshvataju.
To ti je ko kada hoces da gradis kucu, u glavi imas kako izgleda i onda kazes za projekat da je to nesto sto je skroz nepotrebno. LOL
Ja se smejem tebi i tvojim 90% važnosti business plana. Ovakav komentar, kao tvoj iznad, obično koriste deca kada shvate da su nešto pogrešili, pa onda kao "ma vi ste svi glupi".

Off Topic: Mislim da sam već zažalio što sam te skinuo sa one liste, ali nije ni bilo svrhe pošto te svi citiraju pa onda kao i da čitam tvoje postove.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat