Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 03. 2006.   #31
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Citat:
STELLANOVA:
Praviti pekaru i web portal je skroz isto, samo su ciljna grupa i imputi razliciti.
Posle ovog citata, dosta mi je za ovu nedelju. Zahvaljujem na prijatnoj poslepodnevnoj diskusiji.


Stellanova, uopšte što se tiče:

- tvoje glavne činjenice koja glasi "Google is your friend"
- tvrdoglavog zastupanja, odnosno prepisivanja nečeg što si čuo na faxu ili nekom workshopu
- izjava "biznis plan je 90% posla"
- izvlačenje na neznanje da pisano preneseš ono što želiš da kažeš
- krajnje degutantno ismijavanje ljudi koji normalno diskutuju s tobom
- nazivanje Dejana Nikolića wannabe expertom, predpostavljam i prije nego što si uopšte provjerio osnovni info o tom čovjeku
- tvoj ton i nastup u ovoj diskusiji koji uopšte nije primjeren nekom ko nema realno tržišno iskustvo

Ostaviću ostalim ljudima sa ove diskusije da sami prosude. Moje skromno i dobronamjerno mišljenje, nakon ove i još par tvojih diskusija koje sam imao prilike da pratim na DTP jeste da bi zaista trebao da poradiš na promjeni nekih stvari u vlastitom ponašanju i nastupu, dok ne postane kasno... Pazi, svi mi imamo svoje frustracije, ali neke granice je ipak potrebno poznavati.


pozdrav,
mungos
mungos je offline   Odgovorite uz citat