Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 03. 2006.   #46
STELLANOVA
expert
Master
 
Avatar STELLANOVA
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: EU
Poruke: 609
Hvala: 47
51 "Hvala" u 37 poruka
STELLANOVA će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za STELLANOVA Pošaljite poruku preko AIM za STELLANOVA Pošaljite poruku preko MSN za STELLANOVA
Default

Citat:
Primetio sam da na ovom forumu vecina ljudi prodaje svoje usluge, tj. radi projekte za poznatog narucioca. Zasto se niko ne upusta u pravljenje svog proizvoda (programa)? Jeste u pitanju veci rizik i jeste da je potrebno vise znanja i rada. Treba da se bavis programiranjem, marketingom, prodajom, podrskom, web dizajnom i cime sve ne, ali je i potencijalna dobit mnogo veca.
Ovo je citat iz tvoje prve poruke.

Hteo sam samo da kazem da je skoro nemoguce raditi sam, ko kada bi jedan majstor gradio zgradu, i da cak i ako se radi samostalno to iziskuje ogromo vreme za rad nego kada bi posao radilo vise ljudi. Treba dobro razmisliti sta je bolje, raditi sam mnogo duzi vremenski period, sa mnogo vise napora, odgovarati za ulozeni novac samostalno i potpuno samostalno raditi na stavima koje ti nisu profesija ili raditi u timu, manje vremena, sa ljudima razlicitih profila gde se tacno zna ciji je koji posao, sa manjim uciscem u investiranom novcu i priblizno istim novcanim prilivom posto projekat uspe.

Mislim da bi svako normalan i svako ko nije narodski tvrdoglav i alav na pare izabrao drugu opciju.
STELLANOVA je offline   Odgovorite uz citat