Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 10. 2006.   #6
Baic
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 08.02.2006
Poruke: 114
Hvala: 2
6 "Hvala" u 6 poruka
Baic is on a distinguished road
Default

Za projekte tipa Momenat.com mislim da je najvaznije da imaju jaku predpromociju sa stanovista kasnijeg uspeha na pretrazivacima. Ukoliko se pre samog starta neobezbedi odredjeni reiting u ocima pretrazivaca a posebno google, moze doci da citav sadrzaj krene u supplemental sto znaci da se gube najdragocenije posete.

@mungos: sto se tice linkova sa ES imaces ikake koristi samo ako su iz teksta, jer linkove u potpisu SE neide, nije im dozvoljeno, sto je i jean od razloga zasto su mnogi webmasteri prestali da pisu tamo.

Moje osobeno misljenje je da konstatacija da sajt moze izgubiti posete takvim vidom promocije nedrzi vodu, jer je jako mali broj ljudi koji na taj nacin dodje na sajtove i uglavnom su to ljudi iz branse, sa DPT, biznisbloga, i ostalih povezanih sajtova koji su usko specijalizirani, a verovatno ce mo mi svi prvi saznati da su ti servisi krenuli sa radom i odmah testirati. Mnogo mi je vaznije da onog trenutka kada nesto stvarno pocnem da koristim osetim da je to ono sto mi je potrebno.
__________________
bre cbc fb

Poslednja izmena od Baic : 30. 11. 2006. u 15:07.
Baic je offline   Odgovorite uz citat