Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 01. 2006.   #36
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Ja bih zaista želio da se situacija promjeni do kraja godine, do tada i dalje sam u pesimističkom taboru, par stvari:

1) Httpool -- volio bih da vidim neke konkretne rezultate od njih, previše se o njima priča, a do sada nisu ništa konkretno pokazali. Nisam upoznat sa njihovim poslovanjem u njima matičnoj Sloveniji, ali vidim da je u pitanju je kompanija koja je otvorila regionalne ofise širom bivše Jugoslavije. Znam da je sarajevski ofis otvoren prije beogradskog i da im se do sada angažman na tom tržištu sveo na koorganizaciju nastupa Jamiroquea i Davida Coperfielda...

Što se tiče hrvatskog tržišta svaka httpoolu časta, ali jasno je da je kod njih ima para od onlajn advertajzinga i zbog jedne proste činjenice da postoji odgovarajući broj zaista komercijalnih sajtova i nekoliko modernih tradicionalnih kompanija koji su u mogućnosti da ulažu u onlajn oglašavanje, uključujući i IT kompanije koje su dosta ozbiljno svatile mogućnosti Interneta tamo.

2) Urbae -- kako smo zaključili skoro na Svakodnevnici dvije riječi - rumunska poslovnost. Ovo važi dok nas ne uvjere u suprotno, čeka se da im prorade servisi koje su zvanično pustili u rad.

3) Pogodak -- napravilu su odličan posao sa aspekta tržišnog prodora (odbrali kvalitetnu PR agenciju) i ponudili pretraživački servis koji je probudio uspavano tržište domaćih pretraživačkih servisa. Prema pokazanom u njih jedino imam povjerenja da mogu nešto dobro uskoro do ponude...
mungos je offline   Odgovorite uz citat