Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 09. 2006.   #66
djoca
kockar
Qualified
 
Avatar djoca
 
Datum učlanjenja: 28.09.2005
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 146
Hvala: 51
83 "Hvala" u 20 poruka
djoca is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za djoca
Default

:-) Mislim da nam Ilija nije imao iskustva sa nasim gigantima :-)

Pre petnaestak dana resimo mi da damo neku reklamicu u jednom od izdanja Novosti koje kakvo je takvo je...ali ima dobar tiraz....
i naravno zovemo marketing...oni nas naravno prebace na marketing izdanja, ali nam tamo uljudno kazu da osoba X koja to radi nije trenutno tu i da pozovemo kasnije....sat vremena kasnije, ispostavlja se da osoba X tog dana nije bila na poslu i da pozovemo sutra....sutradan se ispostavlja da je osoba X bolesna i da nece raditi (u medjuvremenu prolazi deadline za jedan broj tog izdanja) te da pozovemo za neki dan (obratite paznju ne nedefinisan pojam neki)....pitamo mi jel mozemo da zavrsimo sa nekim drugim, salju nas na glavni marketing ali nas tamo uljudno oteraju u tri lepe i ponove nam da to radi osoba X i da cekamo da ozdravi...sacekamo mi neko vreme, pozovemo...opet je osoba X van kancelarije i da pozovemo malo kasnije...pozovemo mi malo kasnije...osoba X je otisla da pokupi decu iz obdanista i nece se vracati (oko 13h je npr)...naravno pozovemo sutra...pogadjate osoba X je van kancelarije...pozovemo malo kasnije....i konacno...znam da ni vi ne mozete da verujete...osoba X je tu...glavom i glasom....i nekako ih naterasmo da uzmu nase pare....u iskusenju sam da im povrh te cifre uplatim i jos toliko u vidu premije zbog toga sto su nas ispostovali kao klijente.
E sad ti Ilija, probaj da izvuces zakljucak koliko je tvojoj ideji realno da se otelotvori u praksi :-)
djoca je offline   Odgovorite uz citat