Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 11. 2005.   #22
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Lepo je pročitati ovo, samo mislim da je u ovom trenutku još uvek nerealno.

Ja bih stvarno želeo da je to tako, ali jedini najveći problem je što smo jako malo tržište, a pored toga i prilično siromašno. Ne znam kako si upoznat sa situacijom među firmama, ali jednostavno niko nikome ništa ne plaća, duboko smo u dužničkoj ekonomiji, svi imaju nenaplaćene fakture i svi duguju velike pare drugima i to jednostavno blokira većinu firmi.

Što se tiče velikih firmi, njih nekoliko, to je samo za određene igrače. Ne bih čak nazvao ni velike igrače, već tačno određene, tu jednostavno ne može da uđe neko sa strane.

Što se poslova sa fizičkim licima tiče (tzv "civilima" ) situacija je prilično loša, najviše zbog predrasuda i pogrešnih shvaranja. Po meni, situacija se tek malo popravila za poslednjih 5 godina, ali toliko malo da se ne vidi razlika.

Kome ti možeš da obećaš ovde da će im se ulaganje na net-u isplatiti višestruko? Ja ne bih smeo to da uradim. Ne bih smeo ni da obećam da će im se isplatiti uopšte.

Kao prvu prepreku vidim tehnologiju. Dovoljno puta sam naišao na neprobojan zid, pa iako je ideja bila prilično dobra, morao sam da odustanem jer je tehnički i tehnološki potpuno nemoguće rešiti neke krucijalne probleme.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat