Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 04. 2006.   #4
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja ne tražim iskusnog, super kvalitetnog, one-man-show čoveka. Ja sam čak na jednom oglasu dao "uslove" u kojima je glavni uslov bio da je "odgovoran i hoće da radi". Ja sam čak bio spreman da zaposlim i početnika. Da, početnika, ali ne za 2000 eur.

Znaš kako, sa nekima sa kojima sam ja onomad pričao, oni bi ovakvu situaciju: da su zaposleni za stalno, da im ide staž, da dolaze na posao samo po potrebi i kada njima to odgovara, i da za to budu plaćeni minimum 1000 eur fiksno. Da ti kažem nešto... ako će meni neko to da ponudi, i ja bih to prihvatio.

Pre par dana mi se jedan prijatelj sa kojim dosta dugo sarađujem, žali na neku programersku firmu iz Novog Sada. Čak mi je poslao i prepisku sa njima. Ono je horror. Da sam na njegovom mestu, ja bih verovatno toliko poludeo da bih seo u auto, otišao u Novi Sad i prebio te klince.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat