Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 04. 2006.   #93
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao degojs
Mislim da ti je poznato da ovde cesto ljudi i volontiraju kako bi stekli iskustvo i dobili priliku za bolji posao. Sta je tek onda za to reci, posto znaci rade bas besplatno?
volontiranje je specificna stvar, posto se to radi odredjeno (obicno ne predugo) vreme sa nekim odredjenim ciljem (da steknes iskustvo, dobijes mesto koje se tesko dobija ili iz zadovoljstva), tako da si na kraju zaradio nesto, samo ne novac... kao sto mozes da bidujes za neki posao jeftinije, jer racunas da ce ti se dalja saradnja sa tim klijentom isplatiti...to su sve skroz ok taktike..

Ja sam mislio na situaciju gde se od ljudi ocekuje da za male pare sljakaju 8 i vise sati dnevno od sad pa nadalje... onaj ko mora, nema izbora, ali ko moze da bira, mislim da nije uopste glupo da proba da zavrsava neku skolu, sedi kuci i uci o novim tehnikama, ili vec nesto peto...jer znate i sami, jednom kad krenes da sljakas fulltime, zakopao si se, tesko je stici da jos nesto radis i ucis zaista. Ne mozes da stignes ni da trazis drugi posao kako treba, jer su razgovori za posao obicno u radno vreme...

Tako da je na kraju pitanje gde ces vise da naucis i bolje da prodjes, sedeci kuci i citajuci o novim stvarima, probajuci, programirajuci za svoju dushu, radeci neke svoje projekte mozda, ili radeci svakog dana echo "ovo", echo "ono" za neku bednu kintu...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat