Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 01. 2007.   #49
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Nikola Vavic
... o kojima niko nista ne zna. Znaci dovoljno je da dva coveka koji imaju poznate blogove napisu kako zele da organizuju neki Show i odmah treba da se javi hrpa ljudi koji ce da se odazovu pozivu.
Ne, ti sacekaj da ti dodju Larry Ellison i Steve Jobs i pozvone na vrata. A iza njih da bude Sylvia Saint, cisto za slucaj da "pogura" pregovore ako i njih budes napusio.

Brate mili, sta li je u tvojoj glavi... Ja da imam 22 godine, i ideju za web projekat koja vapi za parama, ja bih jurio i konkurs C-Marketa ako treba...

Ovo je nerazvijeno trziste. Sam pokusaj kreiranja nekog startup show-a, koliko god skroman bio, da se mladima koji zele da plasiraju neku ideju omoguci kakva-takva investicija je vredan pohvale. A cinjenica da ih se odazvalo nesto malo vise od nule pokazuje koliko mi imamo zaista kvalitetnih ideja kojima fale finansije.

A naravno... lepo nas narod kaze - krivom kurcu i dlaka smeta, pa je ovde problem mungos koji nema 23 startupa iza sebe, i neki-tamo-levi investitori.

Nista, ti cekaj Larry Ellisona...

p.s. kako ide ona tvoja sjajna ideja sa ES-a? Proslo jos godinu dana? I dalje nista?
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.

Poslednja izmena od boccio : 03. 01. 2007. u 16:18.
boccio je offline   Odgovorite uz citat