Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 10. 2007.   #154
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Sad nevezano za ovu konferenciju, iako po porukama vidim da se ova moja konstatacija odnosi i na ovu konferenciju.

Konferencije za popularisanje Interneta u Srbiji ce ispuniti svrhu u ovim slucajevima:

1) Kada najveci broj okupljenih ljudi na konferenciji nisu zapravo i sami manje ili vise Internet profesionalci kojima ne treba da se objasnjava znacaj Interneta, jer sami to vrlo dobro znaju. Kada kazem "profesionalci" ne mislim samo na stepen poznavanja Internet poslovanja vec i kolicine posla koji im je vezan za Internet i gde je Internet najveci generator prihoda.

2) Iz prvog stava proizilazi da na konferencijama za popularisanje Interneta treba da u publici sede poslovni ljudi koji o Internetu znaju nimalo, malo ili ga koriste u poslovne svrhe kao prosecni korisnici a zele da postanu u nekim oblastima eksperti a to zele da cuju upravo od eksperata u datoj oblasti.

3) Bice dobro da organizatori konferencija za popularianje Interneta budu u plusu bez potrebe pravljenja kompromisa u smislu da sponzori moraju da budu zastupljeni u vidu predavanja ili okruglih stolova koje nikog ne zanimaju ali jednostavno moraju da budu zastupljeni.

Cini mi se da se u najvecoj meri i dalje konferencije ovog tipa prave zbog samih profesionalaca a ne zbog ciljnog trzista kojima bi trebale da se prvenstveno obracaju. Profesionalci treba da odu na takve konferencije da odrze predavanje, ugovore neki posao sa publikom (rekao sam da tamo treba da bi tamo trebalo da sede poslovni ljudi a dobro bi bilo i oni koji donose odluke) i zezaju se u kafani dok ciljna grupa treba da visi u sali za predavanja i da im je JEDINI CILJ NESTO DA NAUCE.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 28. 10. 2007. u 23:17.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat