Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 10. 2006.   #27
Alef
član
Na probnom radu
 
Avatar Alef
 
Datum učlanjenja: 17.08.2006
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 36
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Alef is on a distinguished road
Default

Izvinjavam se što sam odpočeo offtopic raspravu, i zavrsavam je barem sa moje strane sad. Ali samo jednu stvar ne mogu da prećutim A to je da me neko naziva lažovom Svi računari do poslednjeg u firmi su pod Linux-om. Na prvi računar koji sam u životu kupio sam instalirao Linux. Svi windowsi sa kojima sam radio su bili uredno plaćeni i nije bilo ni jednog jedinog crackovanog softwera na njima. Tako da...

Naravno da ne trebamo da lečimo frustracije, i ja se još jednom izvinjavam ako je ovo tako izgledalo Ja sam samo lepo odgovorio na čovekovo pitanje zašto ja volim Google-ove proizvode a ne volim MS-ove... I još nešto, ne poredim babe i žabe... Zato sam i pomenuo Google Mini. A i aplikacija je aplikacija... Potpuno je svejedno da li radi preko web-a ili radi kao desktop aplikacija, ako radi dobro... I radi posao...

A zašto sve ovo ima veze sa kupovinom YouTube, pa ima... Zato što Google niko od korisnika neće optužiti da je monopolista, čak i ako bude imao 100% marketsharea, a zašto, pa zato što radi dobro. I kao korisnika me baš zabole ćošak što je neko monopolista ako meni njegovi proizvodi dobro obavljaju posao...
Alef je offline   Odgovorite uz citat