Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 01. 2007.   #86
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Nikola Vavic
Kad god ispucas sve traljave fraze, koje si napamet naucio sa Wikipedie, izvlacis se na identican nacin. Zao mi je sto se stalno "flejmujemo" ali kad god se ti ukljucis u neku pricu pored mene ja odmah vidim nevolju sa tobom jer znam kakav si ali ipak ne mogu da ignorisem prozivke koliko god da si stariji od mene. Znam da retko koga doticu pricice po forumima, mozda ako se jednom prilikom upoznamo promenimo misljenje obojica.
Ja tebe stvarno ne razumem. Dao sam jedan reply na tvoj post, izneo svoje misljenje i od tada konstantno izbegavam da se prepucavam s tobom, ali ti i dalje ne odustajes... Kakve ja to fraze sa wikipedije ispucavam? O cemu ti pricas? Odakle se ja izvlacim? Brate mili, ja sam na ovoj temi rekao sve sto sam imao. A nemam obicaj da se ponavljam. Ako ti nije jasno sta sam napisao i da je to kraj price sa moje strane, onda nemam sta da ti kazem... Koliki IQ treba da bi shvatio moju poentu - 2 kvalitetne prijave (realnost) naspram XX tema po forumima o "brilijantnim web idejama" kojima samo fali da se ukljuci neki programer... Kad bi 30% od tih XX pokretaca brilijantnih ideja malo stavilo prst na celo i saslusalo sta im se kaze, naucili jos neke stvari, razradili neke druge - mozda bi dogodine bilo 5 prijava umesto 2. I veruj mi, ja bih prvi bio presrecan zbog toga.

Ja da nisam patriotski raspolozen, ne bi na Vivvo CMS sajtu stajao iskljucivo +381 11 telefon i kontakt, vec bih kao gomila zaludjenih odavde bacao maglu o "international offices" i slicne gluposti. Ali ja hocu da svi koji kupe Vivvo znaju odakle je on. Ja ne znam da li dalje treba da crtam...

A na tvoja dobacivanja da sam "ispucao traljave fraze", da se slihtam za nekakva predavanja (?!) i slicno mislim da nema svrhe da uopste i odgovaram. Nemoj mi reci da si ocekivao da to komentarisem?

Ja zaista o tebi nemam lose misljenje (tacnije - nemam nikakvo, ni dobro ni lose), ali moras bre da shvatis da kad ti neko kaze nesto sto ti se ne dopada postoji razlog zasto je to receno. A ne da izjavljujes kako sam ljubomoran i necu da neko mladji uspe. Notorne besmislice...

//edit:
btw, srecan ti rodjendan
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.

Poslednja izmena od boccio : 04. 01. 2007. u 20:14.
boccio je offline   Odgovorite uz citat