Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 01. 2007.   #62
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Boccio je jos jednom odlicno sumirao nasu stvarnost.

Citat:
McKracken:
Tacnije, skorasnje iskustvo sa jednim (necu ga imenovati, Mungos moze da potvrdi koji je) programerom je sa takvim odnosom prema poslu mogu da traze jedino investiciju za gajenje magle, ali se plase da ih neko ne izradi
Situacija kad zbog jedne trule jabuke dođe do lančane reakcije kad se čitav lanac uruši, a što se ide više ka vrhu iz igre ispadaju sve veće i veće cifre ;(

Nažalost, takvog kadra na ovim prostorima ima poprilično i zbog toga je zaista teško valjano odrađivati posao ;(

Citat:
Dzordz:
Ja na sve ovo ne bih gledao tako sivo.

Trenutno gospoda Bijelic i Djordjevic imaju kontakta sa investitorima voljnim da uloze u web start-up, pa ko u buducnosti hoce da mu se sponzorise projekat kapiram da moze njima da se obrati za kontakt.

Marko ima li takva pretpostavka osnova?
Naravno, sa svim ljudima koji su se prijavili ostacemo u stalnom kontaktu, takodje tokom ovih dana pokusacemo da ih sve spojimo direktno sa investitorima. I dalja nastavljamo sa promocijom startup kulture i preduzetnistva na ovim prostorima. Takodje, ja licno komunicaram sa mnogo domacih Web profesionalaca, i naravno cim budete imali nesto dobro, samo me cimnite

Sto se mene tice, u momentu cim budem imao saznanja o 5 dobrih proizvoda / usluga kojima treba novac, momentalno sazivamo Startup Show
mungos je offline   Odgovorite uz citat