Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 01. 2007.   #77
srdjan
xyz
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 893
Hvala: 87
346 "Hvala" u 163 poruka
srdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu auru
Default

Zasto je problem sto su bile samo 2 ideje, koliko ih je trebalo biti ... ?!

Ko god je nekad izasao iz nebeske Srbije u bilo koji svetski GRAD OSREDNJE VELICINE koji ima jednako urbanog stanovnistva kao cela Srbija, shvatice da je to sasvim OK.

Sama cinjenica da se ovde svi poznajete, govori o velicini "srpske web zajednice". Pojavi se novi nepoznati covek "blog.co.yu" i napusili ste ga pod formom "konstruktivne kritike".

Lik koji je napravio UltraEdit je verovatno zaradio vise novca nego sve male srpske IT firme zajedno, da li su odbacene i takve ideje ili se samo cekao srpski Youtube? Ili blog.co.yu i donesi.com i limundo ili moja ideja nisu dovoljno dobre? Ili oni vec imaju previse para... Ili bi zahtevali previse para od nepoznatih investitora.

A sad cu da rizikujem negativnu reklamu na "srpskoj web zajednici"...

Kad smo kod dobre 2 ideje, ne znam da li je moja medju te dve, ali nije mi receno da jeste pa da se radujem... Ako nije dobra, nije mi receno da nije i zasto sam ja lud pa dao otkaz, potrosio do sad tolike novce na telefone, web sajt i uskoro reklamu - misim, kazite mi gde sam pogresio da idem da gajim maline ili nesto slicno profitabilno da radim.

Zasto nisam video u bazi log da je ikada probana registracija na mom sajtu od strane nekog ko nisam ja ili tester? Ako nije uspela registracija, nije mi receno od strane organizacije startup showa emailom "e vidi, ne radi ti ovo". Ili je ovo bilo samo da se skupe ideje na papir ili neko slicno opipavanje pulsa tipa "avionikamioni.com".

Mislim da uopste nije problem u postojanju 2 ideje na startup show i da se pravi prezentacija. Koliko startupa ima u Portugalu ili Grckoj, ne vidim da njima nesto fali. Da ne pricamo o zemljama pribliznijim nama, tipa, Zambija i sl.
srdjan je offline   Odgovorite uz citat