Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 01. 2007.   #79
Nikola Vavic
Scarface
Qualified
 
Avatar Nikola Vavic
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Lokacija: Karaburma
Poruke: 185
Hvala: 29
4 "Hvala" u 2 poruka
Nikola Vavic is on a distinguished road
Default

Lakse je reci nema projekata nego nema investitora. Da je saopsteno kontra onda bi propale price o "nasim" vezama kod domacih IT veterana spremnih na investicije, ovako smo "mi" uticajni i mozemo da sredimo investicije ali situacija je takva da neki klinci samo pricaju a nista ne rade i ti "nasi" prijatelji sa parama nemaju gde da investiraju, nema kvaliteta.

Citat:
Sama cinjenica da se ovde svi poznajete, govori o velicini "srpske web zajednice". Pojavi se novi nepoznati covek "blog.co.yu" i napusili ste ga pod formom "konstruktivne kritike".
Surova realnost, sve kod nas je tako. Ne znam zasto se cudis.

Off Topic:
Citat:
Gresis, ovaj, gresis silno... Ne mozes ti mene da uvredis, prosto iz razloga sto se ne poznajemo - a prozivke po forumu tesko da mogu da me dotaknu. Jednostavno nemamo o cemu da pricamo, a mrzi me da se flejmujem s tobom. Kapiras?
Kad god ispucas sve traljave fraze, koje si napamet naucio sa Wikipedie, izvlacis se na identican nacin. Zao mi je sto se stalno "flejmujemo" ali kad god se ti ukljucis u neku pricu pored mene ja odmah vidim nevolju sa tobom jer znam kakav si ali ipak ne mogu da ignorisem prozivke koliko god da si stariji od mene. Znam da retko koga doticu pricice po forumima, mozda ako se jednom prilikom upoznamo promenimo misljenje obojica.
Nikola Vavic je offline   Odgovorite uz citat