Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 01. 2007.   #10
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Sorry, mislim da kompletno mašiš poentu. Ako misliš da ćeš postići nešto time što:

1. nabacavaš "pustu količinu" pošto ne možeš da nas ubediš "logikom i argumentima"
2. svaku rečenicu gruvaš u novi red (molim te, pogledaj definicije paragrafa)
3. prozivati ljude koji nisu pročitali tu gomilu teksta kao nezainteresovane (kada sam nezainteresovan, obično ni ne otvaram temu - ali jednostavno me je spopala muka kad sam pogledao koliko teksta ima)

onda mislim da grešiš.

Šta god da si napisao u tom tekstu (ja pročitah par rečenica, nisam imao snage za više) sažmi u jednu poruku normalne dužine. Sve što je duže od jednog klasičnog blog posta briši (kod Marka na blogu možeš videti koliko je dosta, nemoj preko toga). Nabacavati je lako, ali ako očekuješ da ljudi to pročitaju to treba da bude kratko, jednostavno izneseno i bez nepotrebnog detaljisanja.

Btw, ovo bi trebalo ostaviti kao primer kako NE TREBA započeti diskusiju na forumu pošto se više diskutuje o tome kako je napisan prvi post nego o tome šta je u njemu rečeno. Kada situacija počne tako da se razvija, onda obično autor teme treba da se zapita šta nije u redu sa prvim postom, a ne šta nije u redu sa ostalim učesnicima

Poslednja izmena od Ilija Studen : 07. 01. 2007. u 12:08.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat