Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 01. 2007.   #54
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Mungose, iako mislim da si delimično u pravu (više sa zaključkom nego sa principom zaključivanja, što reče dejankr na ES-u), mislim da nikako ne bi smeo sebi da dozvoliš da o bilo kome govoriš kako se "usrao u gaće", ako imaš ambicija da nastaviš da radiš to što se (po mom mišljenju prilično dobro) trudiš da organizuješ. Jednostavno, bilo kakav hejt nema mesta u takvim poduhvatima i jedino čime može rezultirati je sektašenje i cepanje ionako krhke domaće veb-zajednice.

Na kraju krajeva, takva reakcija se može (pogrešno, nadam se) pripisati i rezignaciji neuspehom poduhvata.

Ne znam da li bi se više ljudi prijavilo da je medijski i logistički bolje propraćena akcija (više puta pomenuta garancija učesnika da im neće biti maznuta ideja, veliki mediji itd itd), možda i bi, verovatno ne bi.

BTW, govorite o nedostatku kvalitetnih stručnjaka. To nikako ne znači da ne bi bilo kvalitetnih ideja i da te ideje ne bi mogle, sa finansijskom podrškom sponzora, biti realizovane.

Na kraju, nadam se da će sličnih akcija u budućnosti biti i da će imati više uspeha. Ali sektašenje svakako nije recept za to...
jablan je offline   Odgovorite uz citat