Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 01. 2007.   #55
Davor Vlajkovic
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 16.05.2006
Poruke: 139
Hvala: 72
1.111 "Hvala" u 26 poruka
Davor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao mungos
Naravno, s druge strane, pozivam vas i da pročitate i mišljenja Davora Vlajkovića, Nikole Vavića i Slobodana Miškovića na ES-u: http://www.elitesecurity.org/t225452-2#1415710

Upravo tu su ti genijalci koji su se usrali u gaće kad su dobili priliku, te im smeta ovo, te im smeta ono. A investitori najbolje da ih vuku za rukav i mole ih da im daju svoj novac. Naravno, po običaju niko od njih se nije ni prijavio sa projektom na događaj, već se kafanski onako priča da se priča. Ja uopšte ne mogu da ukapiram ovdašnji stav ljudi da ja nekog moram da idem da kumim i molim da taj neko uzme nekom pare, mislim zaista krajnje bezobrazan stav...

Suština priče je da niko još uvijek ne radi apsolutno ništa, zato nikome i ne trebaju pare. I naravno zato nikad nije ni bio u prilici da traži pare za pokretenja nekog posla i ne poznaje svu muku istog.

A tih par što rade kobojagi nešto, su se umislili da rade Bog zna šta krupno i izigravaju primadone.
Marko, ja zaista cenim tvoj rad na promovisanju startup kulture na ovim prostorima, ali se iznova razočaram svaki put kad kreneš sa udarcima ispod pojasa u nedostatku argumenata kojima bi opravdao svoje stavove po nekim pitanjima.

Jbt, odakle ti pravo da me ovako žigošeš kad niti me znaš lično, niti imaš makar malo uvida u moje aktivnosti izvan ES i DPT?!

Poslednja izmena od Davor Vlajkovic : 03. 01. 2007. u 18:57.
Davor Vlajkovic je offline   Odgovorite uz citat