Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 01. 2007.   #56
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Što se tiče samih investitora, ko god me je pitao o kojim ljudima se radi, svima sam u nezvaničnom razgovoru dao nekoliko najbitnijih imena. Bez obzira da li je u pitanju mail, skype ili pp, odgovorio sam svima na to pitanje, bilo je dovoljno samo pitati... Nekoliko ljudi sa dpt može ovo da potvrdi.

Što se tiče samih garancije i krađe ideja, o tome smo diskutovali na predhodnim stranama, u tom pogledu mi kao organizatori nismo mogli logično nikome obezbjediti 100% garanciju, već se radi o riziku koji startupi snose.

Citat:
BTW, govorite o nedostatku kvalitetnih stručnjaka. To nikako ne znači da ne bi bilo kvalitetnih ideja i da te ideje ne bi mogle, sa finansijskom podrškom sponzora, biti realizovane.
Kao što rekoh, bile su samo dvije kvalitetne ideje. Pazi, ono što je činjenica mi smo mogli organizovati sad ovaj Startup Show i razglasiti na sva vrata, pričati po televizijama o uspijehu istog, ali time obrukati i sebe i kompletnu domaću Web zajednicu. Mislim da bi nam se ljudi smijali ako je ono što smo mi dobili u prijavama za Startup Show jedino što Srbija u ovom trenutku može da ponudi u sferi novih IT startupa i da bi ladno batalili investicije u srpski Web za narednih 5 godina...
mungos je offline   Odgovorite uz citat