Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 01. 2007.   #57
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Citat:
Jbt, odakle ti pravo da me ovako žigošeš kad niti me znaš lično, niti imaš makar malo uvida u moje svakodnevne aktivnosti izvan ES i DPT?!
Pazi, ja nisam nikog žigoisao, nego sam samo jasno citirao i linkovao kako jednu temu komentarišu iskusni i kako komentarišu ljudi sa manje iskustva. Sad što su ovi sa manje iskustva čekali iza ćoška i dočekali čitavu priču na nož, te priče "znao sam ja odmah da to...", te nije valjalo ovo ili ono, moja reakcija je ovakva kakva je, uvijek reagujem na sličan način. I uvijek manje više oko dosta tema nastaje taj sukob mišljenja na relaciji ljudi koji imaju opipljivo iskustvo i onih koji nemaju i uz to prozivaju ove sa više iskustva. To je jedna od stvari koju izuzetno ne tolerišem i sklon sam da impulsno odgovorim...

Teme o ovom događaju su postojale i na DPT, ES i Biznisblogu i zaista je bilo dovoljno vremena da se prodisktuje o svim relevatnim detaljima po pitanju organizacije.

Poslednja izmena od mungos : 03. 01. 2007. u 19:08.
mungos je offline   Odgovorite uz citat