DevProTalk

Forumi IT profesionalaca
web development, web design, e-business, SEO


Idite nazad   DevProTalk > Poslovanje, održavanje i marketing > e-Business
Želite da se reklamirate ekskluzivno na ovoj poziciji? Javite se

e-Business Elektronsko poslovanje, e-Commerce, poslovanje uopšteno. Sponzor: www.poslovnaznanja.com

Odgovori
 
Alati teme Način prikaza
Staro 09. 07. 2006.   #81
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Koliko stranci (posebno USA jer je odatle 80% poseta) imaju poverenja u MoneyBookers? Baš zbog ovog procenta (80% poseta iz USA) bih najviše voleo da može PayPal, ali bojim se da to nije opcija u mom slučaju (ne želim da cimam ljude, a iskreno nemam ni koga pošto se ljudima sa kojima sarađujem iz USA ne sviđa activeCollab - postao sam previše zauzet jer mi je aC apsolutni prioritet).

Poslednja izmena od Ilija Studen : 09. 07. 2006. u 19:18.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat
Staro 09. 07. 2006.   #82
Sasha1
novi član
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 8
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Sasha1 is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Sasha1 Pošaljite poruku preko MSN za Sasha1
Default Lektor se javlja na duznost

Citat:
Originalno napisao nixa
^ ima smisla mada nije ti ni neko cimanje da nadjes nekog ko ima paypal i da njemuu uplacuje a tebi on da prosledi pare to bi ti bilo najsrecnije resenje

Sto se tice engleskog ... mogu da te uputim na jednog lektora koji je jako povoljan ... a mozda ako mu se svidi ideja uradi i fur free .... tako je najbolje

Ja i dan danas iako imam ogroman fond reci i spremam se za GMAT imam jako los spelling, tako da njemu saljem na reviziju neke ozbiljnije dokumente pre nego sto ih posaljem.
Ja sam taj lektor, pa samo da se oglasim.
__________________
www.aleksandarveljic.co.sr
Sasha1 je offline   Odgovorite uz citat
Staro 10. 07. 2006.   #83
robi-bobi
expert
Grand Master
 
Avatar robi-bobi
 
Datum učlanjenja: 05.10.2005
Lokacija: Sofia, Bulgaria
Poruke: 805
Hvala: 222
958 "Hvala" u 68 poruka
robi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za robi-bobi
Default

jos nesto sto bi trebalo da imas u vidu (za kasnije, mozda)

uspesni open source projekti obicno imaju community koji salje pluginove - ja vrlo cenim plugin pricu (Firefox, Eclipse, S9y)

dakle, razmisli o tome, ne moras sve sam
opet glavni kredit ostaje tebi, ali tvoj software je mnogo bolji - za to naravno neko treba da pregleda pluginove, kako se ne bi slalo sve i svasta, ali otom-potom
robi-bobi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 10. 07. 2006.   #84
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Evo moj mali doprinos za sirenje buzz-a u blogosferi.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat
Staro 12. 07. 2006.   #85
kodi
133t
Master
 
Avatar kodi
 
Datum učlanjenja: 07.01.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 714
Hvala: 16
37 "Hvala" u 28 poruka
kodi is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za kodi
Default

Citat:
Originalno napisao robi-bobi
uspesni open source projekti obicno imaju community koji salje pluginove - ja vrlo cenim plugin pricu (Firefox, Eclipse, S9y)
dakle, razmisli o tome...

e da, to sam ti i ja rekao....

sad ne znam koliko je to sve tebi teshko oda uklopis u tvoj (vec cuveni ) frejmvork :]

Mozda bi to oduzelo malo vremena, ali ne morash odmah s tim da krenes, recimo do verzije 0.8 sredjuj bug-ove i ostale high-prio stuff a onda mozes da se bacis na ovo...
__________________
kodi je offline   Odgovorite uz citat
Staro 12. 07. 2006.   #86
Dzordz
Diskutabilni diskutant
Wrote a book
 
Avatar Dzordz
 
Datum učlanjenja: 09.04.2006
Lokacija: Brno
Poruke: 1.113
Hvala: 36
103 "Hvala" u 74 poruka
Dzordz is on a distinguished roadDzordz is on a distinguished road
Default

Moneybookers je poceo kao nacin placanja prvo u Gamebookers kladionicama (vidi li se slicnost? ) a trenutno je prihvacen u svim kladionicama na netu, da pravis sajt vezan za to svi bi ga prihvatili, a sto se tice ostalih negde sam valjda citao da je jedan od boljih (mada nemoj da me drzis za rec)
Dzordz je offline   Odgovorite uz citat
Staro 12. 07. 2006.   #87
oliver
expert
Expert
 
Avatar oliver
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 580
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
oliver is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za oliver Pošaljite poruku preko Skype™ za oliver
Default

mozes uplatiti i skype kredit preko moneybookers-a ima i poprilicno shop-ova koji ga prihvataju.
__________________

oliver je offline   Odgovorite uz citat
Staro 12. 07. 2006.   #88
djoca
kockar
Qualified
 
Avatar djoca
 
Datum učlanjenja: 28.09.2005
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 146
Hvala: 51
83 "Hvala" u 20 poruka
djoca is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za djoca
Default

Moneybookers je uzasno dobar servis koji ameri, a posebno evropljani prilicno prihvataju. Ameri su vise na netteleru, pa probaj i to da ponudis. Moneybookers je veoma pouzdan i brz i sa uplatom i isplatom, ali je komplikovana procedura otvaranja racuna sto ljude udaljava i uglavnom se koristi za kocku. Takodje, customer service im je najgori koji sam video...cisto da znas, kad bude bila frka ne racunaj na odgovor. Srecna okolnost je sto frka nije tako cesta pojava sa njima. Anyway, nista te ne kosta da je ponudis kao opciju.
djoca je offline   Odgovorite uz citat
Staro 12. 07. 2006.   #89
oliver
expert
Expert
 
Avatar oliver
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 580
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
oliver is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za oliver Pošaljite poruku preko Skype™ za oliver
Default

pa, komplikovana zato sto traze licni dokument za verifikaciju account-a. ja skenirao vozacku i poslao na mail, i sve ok.

jednom sam se cimao sa podrskom, posto vec 6-ti dan nije bilo para u banci odgovor sam dobio nakon par sati, ispostavilo se da je bio neki praznik izmedju pa su pare malo bile on-hold, tako nesto...
__________________

oliver je offline   Odgovorite uz citat
Staro 12. 07. 2006.   #90
djoca
kockar
Qualified
 
Avatar djoca
 
Datum učlanjenja: 28.09.2005
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 146
Hvala: 51
83 "Hvala" u 20 poruka
djoca is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za djoca
Default

Pa to je cudno....ne traze bas uvek samo skeniran dokument...nekad traze cudo skeniranih dokumenata (id, kartica prednja i zadnja strana i poslednji izvod iz banke) i kad im posaljes onda nema odgovora duze vremena. Nekad odgovore odmah....pare stizu za 3 dana (osim u slucajevima poput tog sa praznicima kad je vreme 4-5 dana, ili kad uhvati vikend), sa njima sam radio transakcije i do 5.000 evra, sto nadam se dovoljno govori o poverenju u servis i kvalitet istog. Provizije su male, a mozes da dogovoris da ih i nema za uplatioca (kako nemam pojma, ali znam da vecina kladionica nema provizije, sto znaci da mozda ide na njihov teret). Anyway, nista te ne kosta da ponudis, prilicno je lako za integraciju.
djoca je offline   Odgovorite uz citat
Odgovori



Pravila pisanja
Možete ne započinjati nove teme
Možete ne slati odgovore
Možete ne slati priloge
Možete ne izmeniti svoje poruke
vB kôd je Uključen
Smajliji su Uključen
[IMG] kod je Uključen
HTML kôd je Isključen
Pogledajte forum

Slične teme
Tema Početna poruka teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Kupovina softvera nixa e-Business 23 21. 06. 2010. 15:29
preporuka web softvera za adresar [nq] Web aplikacije, web servisi i software 0 03. 09. 2008. 12:32
Potreban menadžer prodaje softvera Nikola Subotić Poslovne ponude i zapošljavanje 0 29. 05. 2007. 15:56


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 12:05.


Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.